Dünyanın Bilgisi OSTİM Dış Ticaret Bülteni’nde

20.01.2020, 17:18'de eklendi

OSTİM OSB Dış Ticaret Koordinatörlüğü tarafından aylık olarak hazırlanan OSTİM Dış Ticaret Bülteni, ülkelerden, sektörlere, uluslararası anlaşmalardan, ticari fırsatlara geniş yelpazede bilgi ve bilgi kaynaklarını sunuyor.

2019‘da faaliyetlerine başlayan OSTİM Dış Ticaret Koordinatörlüğü, KOBİ’lerin ihracatına katkı sunmak amacıyla hizmetlerine bir yenisini ekledi. OSTİM firmalarının, ticari anlamda dünyadaki gelişmeleri izlemeleri, rekabette avantaj sağlayacak bilgi kaynaklarına ve bilgilere hakim olmalarını sağlayacak OSTİM Dış Ticaret Bülteni’nin ilk sayısı Ocak ayında okuyucuyla buluştu.

Bültende; ülkelerden sektörlere, uluslararası anlaşmalardan ticari fırsatlara geniş yelpazede bilgi ve bilgi kaynaklarına yer verilerek, OSTİM üyelerine ve ihracatçılara ticari bilgi sunuluyor.

Birbirinden ilginç ve önemli içeriklerin yer aldığı bülten, https://www.ostimdisticaret.org web sayfasından ve sosyal medya hesabından da günlük olarak takip edebiliyor. Bültene, https://www.ostim.org.tr/dis-ticaret-bulteni-277 adresinden doğrudan da ulaşılabiliyor.

Diğer Haberler